Підгородненський ліцей №4

Меню сайта

Каталог статей

Главная » Статьи » Дошкільний підрозділ » Зміст дошкільної освіти

Пріорітетні напрямки роботи дошкільного підрозділу на 2022/2023 н.р.

Пріорітетні напрямки роботи дошкільного підрозділу на 2022/2023 н.р.:

  1. Забезпечити гармонійний фізичний, психічний розвиток дітей дошкільного підрозділу. Здійснювати системний підхід до охорони життя і збереження здоров’я дітей шляхом створення безпечного просторово-розвиваючого середовища, що сприяє залученню дітей до здорового і активного способу життя, інтеграції здоров’язбережувальних технологій фізкультурно-оздоровчої роботи для опанування предметно-маніпулятивної та предметно-практичної діяльності дошкільнят та в умовах карантинних обмежень з дотриманням всіх протиепідемічних заходів. Організація здорового харчування дітей у дошкільному підрозділі є важливим аспектом забезпечення емоційного та естетичного комфорту дошкільників.
  2. Продовжувати впроваджувати сучасні концепції дошкільної освіти цілісного розвитку дошкільника, психолого-педагогічні основи організації життєдіяльності дітей.
  3. Виховувати та розвивати дітей з особливими освітніми потребами.

Урізноманітнення та впровадження нових сучасних форм і методів співпраці з родинами вихованців, які сприятимуть формуванню активної батьківської позиції для досягнення позитивних результатів у питаннях всебічного розвитк дітей дошкільного віку.

Категория: Зміст дошкільної освіти | Добавил: pidgorodnenskaschool4 (01.09.2022)
Просмотров: 94 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2023
uCoz facebook