Підгородненський ліцей №4

Меню сайта

Каталог статей

Главная » Статьи » Новини

Співробітники Служби порятунку «101» нагадали учням нашого закладу правила безпеки життєдіяльності

Співробітники Служби порятунку «101» нагадали учням нашого закладу правила безпеки життєдіяльності

26-го січня, з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання дітей правил безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях, рятувальники Дніпровського районного сектору та 60-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в області завітали до Комунального закладу «Підгородненський навчально-виховний комплекс № 4».

Фахівці Служби порятунку «101» розповіли про дитячі пустощі з вогнем, які можуть призвести до пожежі, правила безпеки поводження на льоду, а також про правила поведінки у разі виникнення надзвичайної ситуації. Діти з задоволенням приймали активну участь у проведенні профілактичної роботи. Рятувальники зазначають, що школярі володіють інформацією про те, як треба поводитись під час пожежі та інших надзвичайних ситуаціях, знають номери екстрених служб.

Профілактика з безпеки життєдіяльності серед дітей має на меті не лише популяризацію знань з безпеки життєдіяльності та здорового способу життя, а й навчання умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення виходу з них.

 

 

 

Категория: Новини | Добавил: pidgorodnenskaschool4 (26.01.2021)
Просмотров: 116 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2023
uCoz facebook