Підгородненський ліцей №4

Меню сайта

Каталог статей

Главная » Статьи » Поради психолога

Як виховати щасливу дитину

ЯК ВИХОВАТИ ЩАСЛИВУ ДИТИНУ

Щаслива і здорова дитина – найкраща нагорода для батьків. Сьогодні хочу розповісти вам про 7 сімейних звичок, які допоможуть і дітям, і батькам жити радісно.

1. Розвивайте емоційний інтелект
Батьки відіграють визначальну роль у розвитку емоційного інтелекту дитини – яка потребує від них терпіння, співчуття і витримки. Всім нам добре відомо, як важко зберігати спокій і надавати підтримку дитині, коли та б’ється в істериці, – це, мабуть, найскладніше в стосунках дітей і батьків. Такі хвилини емоційного напруження – справжнє випробування для нашої власної здатності контролювати емоції і керувати ними.

2. Вечеряйте разом! 
Діти копіюють те, як їх батьки вибирають їжу, слідом за батьками пробують щось нове і вчаться розпізнавати почуття голоду або насичення, щоб вчасно зупинитися. Чим частіше ваша сім’я їсть разом, тим більше можливостей у ваших дітей сформувати здорове ставлення до їжі і власного тіла. Більш того, ритуали спільної їжі сприяють гармонійно розвитку дітей.

3. Читайте книги
Читання перед сном – стара добра традиція, яка у більшості з нас викликає теплі спогади. Читання знижує стрес, а значить, допомагає розслабитися перед сном. І навіть коли дитина навчилася читати самостійно, не варто припиняти чудові вечірні читання. Всім дітям, і малюкам, і навіть підліткам, подобається, коли їм читають.

4. Рухайтеся
Зараз як ніколи дітям необхідні фізичні вправи, оскільки, за твердженням експертів, сьогоднішнє покоління веде найбільш малорухливий спосіб життя в історії. Однак величезний вплив на цю статистику надають і батьки. Дослідження виявили: ймовірність того, що у батьків, які заохочують фізичну активність і самі займаються спортом, діти також будуть вести активний спосіб життя, підвищується в шість разів.

5. Посміхайтеся
Ось вам привід посміхатися частіше: маса досліджень показує, що люди, які часто посміхаються, мають більше друзів, ведуть більш яскраве життя і відчувають себе щасливішими.

6. Спіть
Якісний сон дуже важливий для здоров’я і довголіття членів вашої сім’ї. Під час сну імунна система відновлює і омолоджує тіло. Під час сну також йдуть процеси, що регулюють емоції, настрій і поведінку.

7. Слухайте музыку разом, діліться тим, що подобається. 
Музика – це універсальна мова. Вона зцілює і наповнює нас, знижує стрес і тривожність. Науково доведено, що музика знижує збудження, підвищуючи активність опіоїдних рецепторів в крові.

Не виховуйте дітей, виховуйте себе, а діти у будь-якому разі будуть схожі на Вас!

Категория: Поради психолога | Добавил: pidgorodnenskaschool4 (10.10.2022)
Просмотров: 47 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2023
uCoz facebook