Підгородненський ліцей №4

Меню сайта

Каталог статей

Главная » Статьи » Поради учням

Дніпропетровської молоді: замість суїциду — телефон довіри

Дніпропетровської молоді: замість суїциду — телефон довіри

Майже 1 100 консультацій з початку року було надано за молодіжним телефоном довіра, який працює при центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Найчастіше молоді люди телефонують, щоб поговорити про самореалізацію, вікову кризу, різноманітні страхи, звертаються і з приводу першого кохання та негараздів у сім'ї. Хвилює молодих людей і питання алкогольної та наркотичної залежності, проблеми зі здоров ям. Телефонують також учасники АТО, які повернулися із фронту, зазначають у Дніпропетровсько му міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Спеціалісти телефону довіра також надають інформаційно-юри дичні консультації, підказують молоді, як влаштуватися на роботу. За допомогою звертаються і зрілі люди, переважно їх хвилюють проблеми з дітьми та юридичні питання.

На телефонні дзвінки лінії довіра відповідають психологи, за потреби консультації надають юристи. У разі необхідності містян направляють до лікарень, управлінь праці та соціального захисту населення, центрів зайнятості або центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, де їх беруть під соціальний супровід чи надають психологічну допомогу.

Номер телефону довіра: 749-68-06, дзвінки приймаються з 12.00 до 19.00.

Джерело

Категория: Поради учням | Добавил: pidgorodnenskaschool4 (04.05.2018)
Просмотров: 364 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2023
uCoz facebook