Підгородненська гімназія №4

Меню сайта

Каталог статей

Главная » Статьи » Виховна робота

День пам’яті жертв голодомору

     День пам’яті жертв голодомору


 Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада.
Президент України, підтримавши ініціативу громадських організацій, міністерства культури і мистецтв, Державного комітету у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, ухвалив встановити в країні День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій. Заходи, присвячені цьому дню, щорічно проходять в четверту суботу листопада.

 

 -         Усі діти школи відвідали виставку тематичної літератури «Свічка пам’яті. Голодомор мовою фактів», підготовлену шкільним бібліотекарем Н.В.Колихаєвою ;
-         Учителі початкових класів: Пихаленко Ю.А., Коваль О.В., Окулова Н.В. провели зі своїми вихованцями години спілкування на тему «Втрачене дитинство»;
-         Класні керівники 5-11 класів провели з учнями бесіди «Скорботна пам'ять поколінь»;
-         Класний керівник 9 класу Нестерук М.В. провела з учнями годину спілкування «Правда про ті роки»;
-         Підсумком до всіх проведених заходів стала відкрита тематична лінійка  приурочена  Дню пам’яті  жертв голодомору 1932-33 років, яку підготувала заступник директора з виховної роботи Волок Л.П.
Метою проведеного заходу було вшанувати пам'яті безвинно замучених голодом людей, виховувати в дітей особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати в дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих.
   Учнів знову змусили згадати  про ті страшні часи Голодомору, задуматись над трагедією, що не минула майже жодну сім’ю українського народу. Серця  учнів  та вчителів не залишились байдужими після участі в лінійці і скорботної хвилини мовчання та вшанування пам’яті загиблих в 1932-1933роки.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Категория: Виховна робота | Добавил: pidgorodnenskaschool4 (30.11.2017)
Просмотров: 347 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2023
uCoz facebook