Як підготуватися до складання англійської мови на НМТ
Предметний блок з англійської мови складатиметься з 32 завдань. З-поміж них такі:
5 завдань з вибором однієї правильної відповіді;
11 завдань на встановлення відповідності;
16 завдань на заповнення пропусків у тексті.
Зміст завдань відповідатиме чинній програмі ЗНО з англійської мови. При цьому міститиме завдання на читання та розуміння тексту.
Аудіювання та завдання, де потрібно надати розгорнуту відповідь, не передбачені.
За виконання завдань блоку з англійської мови вступники зможуть отримати від 0 до 32 балів.
Як отримати високий результат
Для того, щоб отримати високий результат, необхідно ретельно працювати над шкільною програмою з англійської мови, відвідуючи онлайн або офлайн уроки, які проводять ваші вчителі.
Якісно підготуватися до майбутнього тестування допоможе й самостійне тренування. Регулярно виконуючи тести ЗНО-ОНЛАЙН з англійської мови за минулі роки, вступники зможуть повторити весь теоретичний матеріал, застосовуючи його на практиці.
Якщо при виконанні тих чи інших завдань будуть виникати питання щодо правильності відповідей, абітурієнти можуть скористатися коментарями-поясненнями до тестів з англійської мови минулих років, які надані провідними фахівцями з підготовки до тестування.
Регулярне виконання тестових завдань з англійської мови онлайн, які максимально наближені до запропонованих під час реального тестування, дозволить призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників та отримати результат, який стане перепусткою до омріяного закладу вищої освіти.
Вступна кампанія – 2023: коротко
НМТ міститиме завдання з трьох предметів. Два обов'язкові – українська мова, математика – та один предмет на вибір – історія України, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, фізика, хімія.
На складання тесту абітурієнти матимуть 180 хвилин. Учасники НМТ можуть самі розподіляти час між блоками.
У МОН запланували дві сесії НМТ – 2023: основну і додаткову.
Основна відбудеться у червні, додаткова – у червні – липні. Участь у додатковій сесії можуть взяти ті абітурієнти, які через поважні причини не могли складати тести під час основної.
Тести випускники складатимуть у спеціально обладнаних комп'ютерних аудиторіях навчальних закладів – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ). Їх створять як в Україні, так і в деяких країнах за кордоном.
Реєстрація на НМТ – 2023 відбудеться у квітні.
Підтвердження участі у тесті та остаточний вибір місця проходження НМТ запланували на травень.
Вступна кампанія у виші запланована на липень – серпень.